Mercedes-Benz familiedag

Vincent Breur (van de R/C 107 Club) organiseert  20 mei samen met Grietje Hartog net als in 2016 een Mercedes-Benz familiedag. Van 10.30 tot 16.00 uur bent u van harte welkom op het grote terrein van AutoSchat in Friesland. (Locatie).
Voor deze M-B-familiedag zijn alle clubs die iets met de ster te maken hebben uitgenodigd. Er is een maximum van 200 deelnemende auto’s.
Een greep uit het programma:

  • Taxatie van uw oldtimer (opgeven bij Jan Pleijte, 0653-14 64 58)
  • Sonax poetsdemonstratie
  • Controle van het airco-systeem
  • Uitdeuken zonder spuiten
  • Stands met nieuwe en gebruikte onderdelen, autohoezen en –tapijt, etc.

Met een springkussen, de catering, livemuziek en o.m. een Gullwing van Nico Ockhuisen wordt gezorgd voor een sfeervolle ambiance. Onze club is aanwezig met de promotiestand en heeft ruimte gereserveerd voor veertig auto’s.
Deelname is gratis, aanmelden kan weer via onze ledenservice.
Tot zaterdag 20 mei in Burgum!